17/12/2014
Državno prvenstvo

Jure in Anže po tekmi

Po zmagi nad ekipo FBC BOROVNICA sem zelo zadovoljen,saj te ekipe še nikoli nismo premagali,zato je ta zmaga še nekoliko slajša.Še malo o tekmi,v prvi tretjini smo imeli kar veliko priložnosti vendar žogica ni hotela iti v gol,omeniti je potrebno da so nasprotniki imeli tudi veliko priložnosti,vendar je bil pri nas vedno na mestu domači vratar.Tako se je prva tretjina končala 0:0.V drugi tretjini nam je uspelo zadeti prvi ampak vodstvo ni bilo dolgo saj so igralci Borovnice kmalu izenačili,ta rezultat je bil tudi ob koncu druge tretjine (1:1).V tretji tretjini se nam je pa v napadu "odprlo" saj smo zadeli še petkrat in tekma se je končala z rezultatom 6:1, je po tekmi dejal domači kapetan Jure Šmid

Dobro vzdušje se je čutilo že v garderobi. Tekmo smo začeli dokaj mirno in zbrano. Nasprotniki so močno pritiskali na naša vrata, vendar pa se je naša obramba dobro odrezala. V začetku nam priložnosti ni uspelo izkoristiti, vendar se nam je kasneje vendarle odprlo in tako smo tekmo srečno pripeljali do konca pa so bile besede strelca prvega gola Berginc Anžeta